NiZiP PLUS İADE KOŞULLARI

İade süresi teslimat tarihinden itibaren 15 gündür.

Nasıl İade Ederim?

  1. Nizipplus.com ve platformlarda yer alan "Hesabım" bölümünden "Sipariş geçmişi" bölümünde sipariş detayı sayfasına gidin.
  2. Açılan sayfada ki forma iade nedeninizi, ve ürünü yazın.
  3. İade etmek istiyorum butonuna basın.
  4. İade edilecek ürün ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
  5. Paketi iade koduyla birlikte “satıcı firmanın” açık adresine 1 iş günü içerisinde göndermeniz gerekir.

İade Koşulları:

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Beyaz eşya (buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırınlar [gaz, elektrik, mikrodalga], set üstü ocaklar, aspiratörler, ütüler, vantilatör, ısıtıcılar, soğutucular), televizyon vb. kurulum gerektiren ürünlerin kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Yetkili servis çalışanlarından önce ürünün kutusunun tarafınızca açılması halinde ürün garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir.

Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde “Nasıl İade Ederim?” bölümünde ki yolları izleyebilirsiniz.

Yemek siparişi, sıcak tatlı, pasta gibi hızlı tüketim ürünleri veya başka bir alıcıya satılamayacak ürünlerinde (siparişin çok geç gelmesi, sağlık ve hijyen koşullarına uygun olmaması gibi durumlar hariç) iade yapılmamaktadır.

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler için cayma hakkı kullanılamaz.