Hakkımızda?

Nizip Plus, Nizip'te her ölçekteki firmayı bünyesinde bir araya getirmeyi hedefleyerek başta ilçemizin olmak üzere bölgemizde online alışveriş sektörünün gelişimine katkı sağlamak, müşteri verisini en doğru şekilde işleyerek, güvenli yeni nesil ödeme çözümleri ile desteklenen iyileştirilmiş bir deneyim sunmaktır. Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri tek bir platformdan sunarak kendilerine dijital yol arkadaşlığında bulunmak ve paydaşlarının maksimum fayda sağlayacağı iş birliği modelleri geliştirmek amacı ile faaliyetlerde bulunmaktadır. Nizip Plus bu amaçlara yönelik olarak 14.09.2022 tarihinde tescil edilmiştir.

Kullanıcıların, dijital cüzdanlarına yükleyecekleri bakiye ile hızlı ve güvenli alışveriş yapmasına olanak sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Nizip'te de teknoloji yoluyla ticareti mümkün kılmak.

Güvenlik

Nizip Plus, tüketicilerin alışveriş güvenliğini ve gizliliğini önemsemektedir. Kayıt olurken belirttiğiniz birçok özel bilgileriniz özel şifreleme teknikleriyle datalarda tutulmaktadır ve Nizip Plus yöneticileri de dahil olmak üzere bu şifrelenmiş bilgilere erişim sağlayamaz.

Neredeyiz?

Adres: Firmamız, Mimar Sinan Mahallesi Damla Sokak No:30/A Nizip/Gaziantep

Telefon: 0342 325 2000 / 0542 649 4788

E-mail: info@nizipplus.com